Oleme avatudE - R 9:00 - 16:00

Kirjuta meilepajoprint@pajoprint.ee

Helista meile+372 44 74 442

DIGITRÜKIST

Digitrüki alguseks loetakse 1993. aastat, mil alustati selliste seadmete valmistamist, mis võimaldas edastada informatsiooni arvutist otse trükimasinasse. Seda tehnoloogiat kutsutakse ka Direct Imaging (DI).  Digitrükiseadmete suur eelis on katkematu tootmisprotsess. Erinevalt ofsett-trükikojast tähendab digitrükikojas trükise valmistamine paberi sisestamist masina ühest otsast ja valmis trükise võtmist teisest otsast.

Digitaaltrükk on paindlik ja väga kiire tehnoloogia, mis on meie senisele ofsett-trükikojale  suurepärase lisanduseks. 2017. aasta kevadel laiendasimegi oma tootevalikut digitrüki tehnoloogia abil. Avasime uue kontori Pärnu klientidele lähemal, Härma Keskuses. See tähendab klientidele lisaks kiiremale tellimuse täitmisele võimalust tellida ka taskukohase hinnaga ökonoomselt väikeseid koguseid ning muutuvate andmetega trükiseid (Varial Data Printing – VDP).

Digitrüki võimalused

Toodame digitrükiseid uusima Heidelberg’i Versafire CV digitrüki masinaga. Prindime digitrükimasinaga ka traditsioonilistele ofsett trükipaberitele, mis on kalibreeritud simuleerimaks võimalikult täpselt meie ofsett-trükimasinaid.

Digitrükis saame toota kõiki võimalikke trükiseid ja seda ka väga väikestes kogustes, mis traditsioonilise ofsett trükitehnoloogiaga osutuks liialt kalliks.
Vajadusel võib toota kasvõi ühe trükise. Lihtsamaid trükiseid on võimalik valmistada väga kiiresti, ka ootetööna. Lisaks tavapärasele CMYK’i värviprindile on võimalik trükkida ka katvat valget värvi ja läikivat kohtlakki.

Digitrükimasinaga on võimalik printida väga erinevatele materjalidele- lisaks traditsioonilistele ofsett-trükipaberitele ka plastikutele ja kiledele, samuti võimaldab see masin printida tekstuuriga disainpaberitele ja ümbrikutele.

Masin on varustatud in-line klambriliiniga, mis võimaldab kuni A4 formaadis brošüüri kiiret ja kvaliteetset valmistmist. Lisavõimalusena on võimalik brošüürid  toota liimköitega sarnaneva kandilise seljaga.

Digitrükimasin Heidelberg Versafire CV:

  •  ofsett-trükile sarnanev pildi kvaliteet on kõrge resolutsiooniga (1200 x 4800 dpi)
  •  viie värviga trükk: CMYK + valge värv või läikiv lakk (sobib kohtlaki tegemiseks).
  •  maksimaalne trükise formaat 310 X 680 mm (nt. plakat, bänner või A4 6lk voldik)
  •  trükime 52-360 g/m2 materjalidele, seal hulgas disainpaberid, kiled ja plastikud jne. Pealetrükk ümbrikutele, minimaalselt C6 (162 x 114) ümbrikule
  •  in-line klamberköide, A65-st kuni A4-ni. Liimköitele sarnanev kandiline köite selg, maksimaalse seljapaksusega 14 mm (140 lehekülge 80 g/m2 katmata paberiga)