Oleme avatudE - R 9:00 - 16:00

Kirjuta meilepajoprint@pajoprint.ee

Helista meile+372 44 74 442

AS Pajo trükikoda pakub sisuliselt kõike, mida paberile trükkida saab – alates reklaamlehtedest ja lõpetades liimköites raamatutega. Trükiturgu saab jagada mitmeks grupiks: väikesed trükikojad, mis on spetsialiseerunud väikestele trükistele ja kogustele, nagu visiitkaardid, kutsed jmt. Suured trükikojad trükivad ajalehti ja ajakirju.  AS Pajo trükikoda toodab kõike peale suurtes kogustes päevalehtede – digiprint kiiresti ja väikeseid koguseid, ofsett-trükk suuremaid tiraaže, mis tagab on just parasjagu võimsust ja paindlikkust. Kuna hinnatase ümbritsevatel turgudel tasapisi ühtlustub, on üheks meie konkurentsieeliseks kvaliteet. Tänu liimköitemasinale saame pakkuda nii tugeva köite, et ennemini rebeneb paber kui  köitekoht. Teiseks hindamiskriteeriumiks, mida meie kliendid hindavad, on tarnekindlus, et klient kokkulepitud kuupäeval ka oma tellitu kätte saab. Paljude ettevõtetega on sõlmitud pikaajalised lepingud, mis tagavad üksteisemõistmise ja soovitud tulemuste kiire ja kvaliteetse saavutamise. AS Pajo on pidevalt ja edukalt osalenud mitmetel riigihangetel. 

Suurim ekspordipartner on Soome Vabariik, sellele järgnevad Rootsi, Norra ja Taani. Kõige kaugem välistellija on hetkel Šveitsis. Sõltuvalt transpordikuludest ei ole trükitööstuses mõistlik väga kaugele  pürgida.

Uute klientide otsing on igapäevane, EAS-i projektis „Ekspordibuldooser“ osalemine on samuti eesmärgiga leida uusi kliente.

Lähitulevik on põnev seetõttu, et juurutamisel on uus tarkvara, mis aitab  tööd senisest veel paremini planeerida ja prognoosida toodangu valmimist enam mitte tundide vaid minutite täpsusega. Ning praeguse neljavärvi trükimasina vahetamisel kaasaegsema vastu saame varsti avardada pehme kaanega raamatute trükivõimalusi.

 

2019 oktoober liitus Pajo jätkusuutliku metsamajandamise süsteemiga ehk FSC®-ga. Nüüd võite FSC tähise lisada ka oma trükistele, selle kohta täpsemat infot oskavad anda meie müügijuhid.

FSC (Forest Stewardship Council®ehk Metsahoolekogu on 1993. aastal asutatud rahvusvaheline mittetulunduslik organisatsioon, mis seisab metsade vastutustundliku majandamise eest kogu maailmas.

FSC pakub inimestele võimalust oma tarvibimise kaudu mõjutada positiivselt nii metsi kui ühiskonda laiemalt. FSC kaubamärgid annavad tarbijale kindluse, et ta on ostnud toote, mis pärineb hästi majandatud metsast, kontrollitud allikast või on toodetud ringlussevõetud materjalist.