Oleme avatudE - R 9:00 - 16:00

Kirjuta meilepajoprint@pajoprint.ee

Helista meile+372 44 74 442

Abiliseks eelkõige kõigile kujundajatele kuid kindlasti ka teistele huvilistele, kellel on midagi vaja paberist täpselt lõigata: 

 Meie seadmete pesamuna, lõikaja VALIANI on ennast esimeste kuudega väga heast küljest näidanud ja igasuguseid erinevaid tooteid valmistanud.

Lühidalt öeldes saab sellega ükshaaval välja lõigata mistahes kujundeid nii kartongist, lainepapist, kapast, kleebise materjalist ja loomulikult igat sorti paberist. 

Siin on visuaalne ülevaade sellise seadme erinevatest võimalustest.

See tähendab, et meie võimalused erinevaid trükiseid lõppviimistleda laienesid ääretult. 

Praktilise poole pealt tasub mainida üht suurimat kasu, mida saavad  pakendite kujundajad – selle asemel, et paberist kääridega makette valmistada, piisab, kui annate meile pakendi laotusfaili ning Valiani teeb kuulekalt just sellise karbi või ümbrise, mida olete kavandanud. Kui siis selgub, et vaja oleks pisut mingit mõõtu muuta, siis on uue mudeli valmistamine odav ja kiire. Ei mingeid matriitside tellimisi, raha ja aja asjatut kulutamist. Hea on proovida erinevaid materjale just teie kavandile, sest materjalid käituvad erinevalt. Võimalik on valida sadade erinevate pakendite jooniste vahel, millede mõõte saame jooksvalt kohandada vastavalt teie vajadusele.

Väiksemate tellimuste puhul saamegi terve partii välja lõigata Valianiga, suurte tiraažide puhul on ajaline ja rahaline võit tellida täpseks timmitud joonise järgi matriits ja siis stantsida.

Laske fantaasial lennata ja esitage meile väljakutseid või kasutage võimalust valida nende jooniste hulgast, mida on juba eelnevalt ette valmistatud.