Oleme avatudE - R 9:00 - 16:00

Kirjutapajoprint@pajoprint.ee

Helista+372 44 74 442

Head kliendid!

Meil on hea meel tervitada Teid meie uuendatud kodulehel. Oleme selle täielikult kaasajastanud nii välisilmelt kui ka sisult. Lisaks arvutile on meie koduleht loetav ja kasutatav ka nutitelefonis ja tahvelarvutis.

Uus kevad on toonud meile palju uut. Lisaks käesolevale (või Teie arvutis olevale) kodulehele, kus püüame Teid veelgi paremini juhendada trükiste tellimise keerulisevõitu teel, on meil hea teatada, et sel kevadel avasime digitrükikoja. Tulime oma klientuurile lähemale Pärnu linnas Härma Keskuses. Täpsemalt selles osakonnas tehtavast saab lugeda siit. Igatahes on tegemist suure kvalitatiivse hüppega klientide jaoks, kes vajavad trükiseid väikestes tiraažides või keda kiirustab tagant aeg. Lisaks on nüüd võimalus tasuda tellimuse eest pangakaardiga kohapeal.

Oleme uuendanud oma tellimisvormi ja loodame, et see hõlbustab valikute tegemist. Igal juhul oleme põnevil teada saamaks, mida Teie sellest kõigest arvate ja veelgi toredam oleks, kui annaksite meie tagasisidet. Kuna koduleht on tänapäevastel tehnoloogilistel lahendustel põhinev keskkond, siis selle arendamine ei lõpe kunagi. Võimalusel proovime Teie nutikaid tähelepanekuid edasises töös arvesse võtta. 

Ootame Teie tellimusi ja kohtumisi!